Coronavirus: bereikbaarheid en events van Partos/The Spindle

Nieuws

Graag informeren wij iedereen over de maatregelen die Partos neemt als gevolg van de coronavirus-pandemie. Afgelopen week maakte de Nederlandse regering diverse maatregelen bekend om de verspreiding van het virus zoveel mogelijk in te dammen. Daarom treffen wij ook een aantal maatregelen en blijven daarbij de adviezen van World Health Organisation en het RIVM op de voet volgen.


Bereikbaarheid Partos
Het gehele team van Partos werkt vanaf maandag 16 maart (tot nader te bepalen) thuis. We doen er alles aan zo goed mogelijk bereikbaar te blijven voor iedereen. Dit zal mogelijk blijven via de reguliere weg.

Telefonisch: Partos blijft bereikbaar via het telefoonnummer 020 32 09 901. Vanaf hier wordt u verder geholpen en waar nodig en mogelijk voorzien van verdere contactinformatie. 

Mail: Medewerkers – indien niet met verlof - zullen gewoon bereikbaar zijn per mail. 

Directie
Bart Romijn: br@remove-this.partos.nl

Secretariaat
Cecile de Bakker – Office Manager: cecile@remove-this.partos.nl
Ezgi Demirtas – Office Manager: ezgi@remove-this.partos.nl

Beleidsbeïnvloeding en Belangenbehartiging
Koos de Bruijn – Manager Lobby & Advocacy: koos@remove-this.partos.nl
Marije ten Have – Politiek analist: marije@remove-this.partos.nl

Kennis, Effectiviteit en Innovatie (The Spindle)
Anne-Marie Heemskerk – Manager Kennis, Effectiviteit en Innovatie: amh@remove-this.partos.nl
Annewies Kuipers – Innovatie facilitator The Spindle: annewies@remove-this.partos.nl
Margreet van der Pijl - Innovatie facilitator The Spindle: margreet@remove-this.partos.nl

Communicatie & Beeldvorming
Sarah Hendriks: Sarah@remove-this.partos.nl

Financien, HRM & Shared Services
Marion van der Knoop: marion@remove-this.partos.nl


Aanstaande events
Uiteraard zal Partos in lijn met de genomen maatregelen ook haar verantwoordelijkheid nemen met betrekking tot geplande events. Per event zal worden gekeken of deze wordt geannuleerd (en waar mogelijk verplaatst) of dat deze digitaal zal plaatsvinden. Deelnemers die zich al hebben aangemeld zullen hierover persoonlijk bericht krijgen. Houd daarnaast ook de agenda’s van zowel de Partos- als Spindlewebsite in de gaten.

Op dit moment bekend: 

 

Omdat de situatie rondom het coronavirus continu verandert, raden we je aan de adviezen en richtlijnen van de World Health Organisation en het RIVM in de gaten te houden. Zie ook het artikel 'Advies & Informatie rondom het Corona Virus' dat we eerder hierover publiceerden.

Partos wenst al haar leden en partners veel succes en sterkte voor de komende periode.