Medewerkers & Bestuur

Het Partos-team organiseert met en voor leden allerlei activiteiten en programma’s op het gebied van lobby, innovatie, gezamenlijk leren en beeldvorming. Verder ondersteunt het Partos-team haar leden als het gaat om efficiëntie, kwaliteit en organisatieontwikkeling. Neem contact op met een van onze medewerkers voor samenwerking of vragen. We helpen je graag verder!

Medewerkers

Alexander Medik Manager Quality, Learning & Innovationalexander@partos.nl
Bart Romijn Directeurbr@partos.nl
Cecile de Bakker Office Managercecile@partos.nl
Frédérique Been Impact Facilitatorfrederique@partos.nl
Gigi Ong-Alok Innovation Facilitator gigi@partos.nl
Karin Dral Communicatieadviseurkarin@partos.nl
Koos de Bruijn Manager Belangenbehartiging & Beleidsbeïnvloedingkoos@partos.nl
Marion van der Knoop Financiën & HRMmarion@partos.nl
Mariska Keizer Office Manager/integriteitsmedewerkermariska@partos.nl
Niels Hoogerheijde Politiek analistniels@partos.nl
Sera Koolmees Sr. communicatieadviseursera@partos.nl

Bestuursleden

Ariette Brouwer PenningmeesterSimavi
Edwin Visser Algemeen lidZOA
Erik Ackerman Algemeen lidVSO
Evelijne Bruning Vice voorzitter The Hunger Project
Hans Bruning VoorzitterOnafhankelijk
Jacqueline Lampe Algemeen lidRNW Media
Rina Molenaar Algemeen lidWoord en Daad