Medewerkers & Bestuur

Het Partos-team organiseert met en voor leden allerlei activiteiten en programma’s op het gebied van lobby, innovatie, gezamenlijk leren en beeldvorming. Verder ondersteunt het Partos-team haar leden als het gaat om efficiëntie, kwaliteit en organisatieontwikkeling. Neem contact op met een van onze medewerkers voor samenwerking of vragen. We helpen je graag verder!

Medewerkers

Anne-Marie Heemskerk Manager Quality, Learning & Innovationamh@partos.nl
Bart Romijn Directeurbr@partos.nl
Cecile de Bakker Office Managercecile@partos.nl
Esther van Langen Programme Officer Learning & Innovationesther@partos.nl
Gigi Ong-Alok Innovation Facilitator gigi@partos.nl
Koos de Bruijn Manager Belangenbehartiging & Beleidsbeïnvloedingkoos@partos.nl
Marije ten Have Politiek analistmarije@partos.nl
Marion van der Knoop Financiën & HRMmarion@partos.nl
Mariska Keizer Office Managermariska@partos.nl
Sarah Hendriks Communicatieadviseursarah@partos.nl
Sera Koolmees Senior communicatieadviseursera@partos.nl
Vic Klabbers Learning Facilitatorvic@partos.nl

Bestuursleden

Ariette Brouwer Algemeen lid Simavi
Edwin Visser Algemeen lidZOA
Erik Ackerman Algemeen lidVSO
Evelijne Bruning Vice voorzitter The Hunger Project
Hans Bruning VoorzitterOnafhankelijk
Rina Molenaar Algemeen lidWoord en Daad
Ton Meijers PenningmeesterOxfam Novib