Medewerkers & Bestuur

Het Partos-team organiseert met en voor leden allerlei activiteiten en programma’s op het gebied van lobby, innovatie, gezamenlijk leren en beeldvorming. Verder ondersteunt het Partos-team haar leden als het gaat om efficiëntie, kwaliteit en organisatieontwikkeling. Neem contact op met een van onze medewerkers voor samenwerking of vragen. We helpen je graag verder!

Medewerkers

Alexander Medik Manager Quality, Learning & Innovationalexander@partos.nl
Bart Romijn Directeurbr@partos.nl
Erika van Heeringen Communicatieadviseurerika@partos.nl
Frédérique Been Impact Facilitatorfrederique@partos.nl
Gigi Ong-Alok Innovation Facilitator gigi@partos.nl
Hilde Turenhout Officemanagerhilde@partos.nl
Koos de Bruijn Manager Belangenbehartiging & Beleidsbeïnvloedingkoos@partos.nl
Marion van der Knoop Financiën & HRMmarion@partos.nl
Mariska Keizer Officemanager & Integriteitsmedewerkermariska@partos.nl
Marleen Kooij Officemanagermarleen@partos.nl
Niels Hoogerheijde Politiek analistniels@partos.nl
Sarah Hendriks Communicatieadviseursarah@partos.nl
Sera Koolmees Sr. communicatieadviseursera@partos.nl
Sonja Bleeker Learning Experience Facilitatorsonja@partos.nl

Stagiaires

Charlotte van Renselaar stagiair communicatiecharlotte@partos.nl
Floriana Timmer Intern Innovation Hubfloriana@partos.nl
Mirjam Wolting Stagiaire belangenbehartiging en beleidsbeïnvloedingmirjam@partos.nl
Roxanne Buis Intern Innovation Hubroxanne@partos.nl

Bestuursleden

Edwin Visser Algemeen lidZOA
Erik Ackerman PenningmeesterVSO
Evelijne Bruning Vice voorzitter The Hunger Project
Hans Bruning VoorzitterOnafhankelijk
Jacqueline Lampe Algemeen lidRNW Media
Jannemiek Evelo Algemeen lidCHOICE for Youth & Sexuality
Rina Molenaar Algemeen lidWoord en Daad