yellow shape

Medewerkers & Bestuur

Het team van Partos organiseert met en voor leden allerlei activiteiten en programma’s op het gebied van lobby, innovatie, gezamenlijk leren en beeldvorming. Verder ondersteunt het team haar leden als het gaat om efficiëntie, kwaliteit en organisatieontwikkeling. Neem contact op met een van onze medewerkers voor samenwerking of vragen. We helpen je graag verder!

Medewerkers

Charlotte van Renselaar Executive officemanagercharlotte@partos.nl
Christina Hillenaar Hoofd Bedrijfsvoering & Kwaliteitsbeheerchristina@partos.nl
Erika van Heeringen Communicatieadviseurerika@partos.nl
Frédérique Been Impact Facilitatorfrederique@partos.nl
Gigi Ong-Alok Innovation Facilitator gigi@partos.nl
Koos de Bruijn Manager Belangenbehartiging & Beleidsbeïnvloedingkoos@partos.nl
Liana Hoornweg Directeurliana@partos.nl
Marieke van Horen Communicatiemedewerkermarieke@partos.nl
Marion van der Knoop Financiën & HRMmarion@partos.nl
Mariska Keizer Officemanager & Integriteitsmedewerkermariska@partos.nl
Niels Hoogerheijde Politiek analistniels@partos.nl
Sera Koolmees Sr. communicatieadviseursera@partos.nl
Sonja Bleeker Learning Experience Facilitatorsonja@partos.nl

Stagiairs

Mounas Cisse Stagiaire Communicatiemounas@partos.nl
Sabien Rouwenhorst Stagiaire Belangenbehartiging en Beleidsbeïnvloedingsabien@partos.nl
Sophie Visser Stagiaire Learning & Innovationsophie@partos.nl
Sterre Kanon Stagiaire Learning & Innovationsterre@partos.nl

Bestuursleden

Annelies Kanis Algemeen lidThe Hunger Project
Edwin Visser Algemeen lidZOA
Erik Ackerman PenningmeesterLiliane Fonds
Hans Bruning VoorzitterOnafhankelijk
Hans Heijdra Algemeen lidSNV
Pepijn Gerrits Algemeen lidOxfam Novib
Rina Molenaar Algemeen lidWoord en Daad